1821–1899
18
125 %
270 000 Kč
akvarel, tuš, papír
23 x 29,5 cm
Signatura: značeno na rubu Havranek
kresba tužkou, papír
18,5 x 23 cm
Signatura: značeno na rubu B. Havranek