1891–1946
18
102 %
1 150 000 Kč
1 150 000 Kč
olej, plátno
81,5 x 54 cm
Signatura: PD Ságner, na rubu Ságner
olej, lepenka
34 x 23 cm
Signatura: PD Ságner
olej, plátno
45 x 58 cm
olej, plátno
44 x 35 cm
Signatura: PN Ságner 26
olej, plátno
65 x 49 cm
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: LD Ságner
olej, plátno
65 x 49 cm
olej, plátno
45 x 58 cm
olej, plátno
44 x 35 cm
Signatura: PN Ságner 26
olej, plátno
90 x 62,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: LD Ságner