1910–1975
39
107 %
260 Kč
5 500 Kč
barevná litografie
26,5 x 17,5 cm
Signatura: PD A Strnadel
barevná litografie
26,5 x 18 cm
Signatura: UD AStrnadel
barevná litografie
26,5 x 18 cm
Signatura: LD značeno AStrnadel
barevná litografie
26,5 x 18 cm
Signatura: PD A Strnadel
ocelorytina
6,5 x 4,5 cm
Signatura: A. Strnadel - B. Roule v tisku
kresba tuší, tužkou, pastel
23,5 x 16 cm
Signatura: A. S.
28 x 17,5 cm
Signatura: A. S. 66
barevná litografie
21 x 14,5 cm
30 x 87 cm
Signatura: PD A. Strnadel
barevná litografie
19 x 14,5 cm
barevná litografie
21 x 14,5 cm
3 x barevná litografie
3 x - 21 x 14 cm