kombinovaná technika, lité barvy, linoleum, deska
163 x 194,5 cm
Signatura: sign. PD Kroča 91
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, překližka
139 x 107,5 cm
Signatura: sign. PD Kroča
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, sololit
74,5 x 61 cm
Signatura: sign. PD Kroča
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, sololit
74,5 x 61 cm
Signatura: sign. PD Kroča
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
2004
olej, sololit
55 x 40 cm
Signatura: sign. PD 9. 5. 04 Kroča
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
2004
olej, sololit
122 x 70 cm
Signatura: sign. PD 27.1.04 Kroča
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |