1923–1997
127
121 %
51 500 Kč
900 Kč
850 000 Kč
v 80 ✕ š 52,5 cm
Signatura: LD Bělocvětov 63
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lité laky, karton
v 31,5 ✕ š 43 cm
Signatura: LN Bělocvětov 72
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
v 54,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: LN 56 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, laky, sololit
v 71 ✕ š 110 cm
Signatura: LD Bělocvětov 70, na rubu A. Bělocvětov 70-71
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1952-1953
vaječná tempera, plátno
130 x 89 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 52-53
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
1952
olej, tempera, plátno
121 x 93 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 52
Vyvolávací cena: | 340 000 Kč |
olej, sololit
88,5 x 62,5 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 67
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1952 - 1953
vaječná tempera, plátno
130 x 89 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 52 - 53
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
olej, tužka, plátno
64 x 53 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
tempera, lepenka
55 x 75,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LN 79 Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1951
olej, plátno
61 x 121 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 51
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1952
olej, plátno
95 x 75 cm
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |