1880–1954
olej, plátno
v 42 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD A. Derain
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
v 46 ✕ š 37,8 cm
Signatura: PD Derain
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
v 19 ✕ š 25 cm
Signatura: PD A. Derain
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
v 32 ✕ š 40 cm
Signatura: PD A Derain
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
kolem 1950 - 1
olej, plátno
81 x 100 cm
Signatura: sign. PD a na rubu označeno pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
1914
olej, plátno
66,3 x 42,2 cm
Signatura: sign. PD Derain
olej, plátno
41 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD Derain
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
1920 - 1921
olej, plátno
46 x 55 cm
Signatura: sign. PD Derain
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
olej, plátno
37,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD A. Derain
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
30 x 50 cm
Signatura: sign. PD A. Derain
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |