1922–2000
15
117 %
70 000 Kč
70 000 Kč
olej, plátno, sololit
v 77 ✕ š 50 cm
Signatura: PD monogram A. K. 92, na rubu A. Klimo / 1992
barevná litografie
v 53,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD A. Klimo
kuličkové pero, pastel, tužka
14,5 x 20,5 cm
Signatura: na rubu A. Klimo 83
kuličkové pero, pastel, tužka
14,5 x 21 cm
barevná litografie
53,5 x 26 cm
Signatura: PD A. Klimo
akvarel, otisk
42 x 29 cm
Signatura: PD monogram A. K. 66
tempera, sololit
62,5 x 44,5 cm
kresba tužkou, pastel, kuličkové pero
14,5 x 21 cm
kvaš, papír na kartonu
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD A. K. 94, PD A. Klimo na kartonu
barevná serigrafie
18 x 13,5 cm
Signatura: PD A. Klimo
ocelorytina
5,5 x 7,5 cm
Signatura: na známkách v tisku R. Vaněk 1987 J. Herčík / J. Bouda
tempera, plátno, sololit
53 x 30 cm
Signatura: A. K. 92