1878–1945
9
100 %
6 000 Kč
akvarel
25 x 36 cm
Signatura: LD A. Wierer
olej, lepenka
38,5 x 28 cm
Signatura: LD A. Wierer
kvaš, tuš, karton
37,5 x 15 cm (výřez)
Signatura: PD A. Wierer
olej, lepenka
38,5 x 28 cm
Signatura: LD A. Wierer
16 x 12 cm
16 x 12 cm
pův. linoleum
16 x 12 cm
Signatura: sign. nezjištěna
16 x 12 cm
původní linoleum
15 x 11,5 cm
Signatura: nesignováno