1898–1942
49
113 %
70 000 Kč
1 600 000 Kč
akvarel, tuš, karton
v 29 ✕ š 43 cm
Signatura: LD autorské pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
v 31,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD razítko pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
30. léta 20. s
akvarel, papír
28 x 41 cm (výřez)
Signatura: značeno PD pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akvarel, kvaš, karton
28 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD pozůstalostním razítkem
kresba uhlem, karton
37 x 31 cm
Signatura: sign. PD W, pozůstalostní razítko č. 88
pastel, lepenka
86 x 69 cm
Signatura: PD Wachsmann 23
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
21,6 x 27,6 cm
Signatura: sign. PD W 36 a pozůstalostním razítkem Aloise Wachsmanna č. 734
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
31 x 21 cm
Signatura: sign. PD razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmanna č. 676
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
2. pol. 30. le
akvarel, kvaš, kresba tuší, papír
41 x 47 cm
Signatura: značeno razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmana č. 352, a pozn. Shakespeare (Bouře)
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
31,5 x 22 cm
Signatura: značeno razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmana č. 478
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
2. pol. 30. le
olej, plátno
55 x 33 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmana
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
48 x 33,5 cm
Signatura: znač. LD razítkem Z pozůstalosti Aloise Wachsmana S 838