1911–1984
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: PD Lukášek
40 x 60 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, karton
27,5 x 39 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek 1945
olej, lepenka
56 x 90 cm
Signatura: PD Lukášek
70. léta 20. stol.
olej, lepenka
80 x 40 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, lepenka
27 x 36 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, lepenka
30 x 90 cm
Signatura: PD Lukášek