1911–1984
20 x 50 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
olej, karton
22 x 37 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
olej, pastel, karton
26,5 x 36,5 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
olej, pastel, karton
29,5 x 59,5 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
akvarel
27 x 25 cm
Signatura: PD Lukášek
akvarel
38 x 51,5 cm
Signatura: PD Lukášek
akvarel
38 x 51,5 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, lepenka
55 x 80 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, lepenka
55 x 80 cm
Signatura: PD Lukášek
akvarel
38 x 51,5 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, karton
27,5 x 39 cm
Signatura: PD Lukášek 1945
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: PD Lukášek