1911–1984
olej, lepenka
20 x 30 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: PD Lukášek
akvarel
38 x 51,5 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, lepenka
30 x 70 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, malířská lepenka
33,5 x 78,5 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
olej, plátno
33 x 78 cm
Signatura: PD Lukášek