1911–1984
20 x 50 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
tempera, lepenka
20 x 35 cm
Signatura: PD Lukášek
20 x 50 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
olej, karton
22 x 37 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
olej, pastel, karton
26,5 x 36,5 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
olej, pastel, karton
29,5 x 59,5 cm (výřez)
Signatura: PD Lukášek
akvarel
27 x 25 cm
Signatura: PD Lukášek