1943–2024
247
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
akvarel, tuš, karton
v 33 ✕ š 45 cm
Signatura: UN A. Lamr 77
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akryl, koláž, plátno, deska
v 61 ✕ š 44,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 13
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akryl, plátno
v 120 ✕ š 171 cm
Signatura: UN A. Lamr 78
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, kresba tuší, fixem, karton
v 62 ✕ š 44 cm
Signatura: UN A. Lamr 76
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akryl, plátno
v 170 ✕ š 120 cm
Signatura: UD A. Lamr 78, na rubu Aleš Lamr, monogram AL 78
akryl, plátno
v 136,5 ✕ š 101,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 88, na rubu na blindrámu monogram A. L.
akryl plátno
v 55,5 ✕ š 45,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 90
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akryl, plátno
v 156 ✕ š 200 cm
Signatura: UN A. Lamr 79
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
akryl, plátno
170 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu A. Lamr 87
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
170 x 145 cm
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akryl, plátno
170 x 145 cm
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akryl, tuš, plátno
19 x 25 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 77