7
156 %
5 001 Kč
olej, plátno
v 39 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Krejča 89
lept 154/200, barevná litografie 189/200
6,5 x 4,5 / 7 x 5 cm
Signatura: PD Krejča 92, C. Stehlík
lept 49/200
4,5 x 3,5 cm
Signatura: PD Krejča 91
lept 41/200
5 x 3,5 cm
Signatura: PD Krejča 91
lept 49/200
5 x 3,5 cm
Signatura: PD Krejča 91
suchá jehla 56/200
400
Signatura: Krejča
lept 56/200
19 x 13,5 cm
Signatura: Krejča