1952
59
115 %
302 Kč
2 700 Kč
kombinovaná technika 46/100
10 x 7,5 cm
Signatura: A. Laufrová
2 x kombinovaná technika 16/100
4,5 x 3 / 4,5 x 3 cm
Signatura: 2 x A. Laufrová
lept 22/60
15 x 10,5 cm
Signatura: Alena Laufrová 79
lept 22/60
15 x 10,5 cm
Signatura: Alena Laufrová 79
lept 22/60
15 x 10,5 cm
Signatura: Alena Laufrová 73
barevný lept 35/60
15 x 10 cm
Signatura: Alena Laufrová 1979
lept 2/100 II.
13,5 x 10,5 cm
Signatura: A. Laufrová 84
lept 16/50
16 x 11 cm
Signatura: A. Laufrová 85
litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: A. Laufrová
lept 16/50
16 x 11 cm
Signatura: A. Laufrová 85
barevný lept 22/60
15 x 10,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Laufrová 73
litografie
16 x 14 cm
Signatura: A. Laufrová