1901–1966
litografie
v 38,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x litografie
28 x 14 / 36,5 x 22 cm
Signatura: neznačeno
2 x litografie na dvoulistu
37,5 x 56 cm
Signatura: neznačeno
litografie
37,5 x 56 cm
Signatura: neznačeno
60. léta 20. stol.
litografie
38 x 25,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x litografie
32 x 21 / 36,5 x 27,5 cm
Signatura: neznačeno
60. léta 20. stol.
litografie
38 x 25,5 cm
Signatura: neznačeno