optický objekt, akryl, PVC pásky
v 37 ✕ š 42 ✕ h 3 cm
Signatura: na rubu Alberto Biasi 1971, 3× autorské razítko
Vyvolávací cena: | 310 000 Kč |
opticko-kinetický objekt, akryl, textilní pásky
v 100 ✕ š 100 ✕ h 4 cm
Signatura: na rubu Alberto Biasi 1965/1998, 2× autorské razítko
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
v 64 ✕ š 64 cm
Signatura: PD Landi 1964
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
opticko-kinetický objekt, serigrafie na kartonu a skle 89/100
v 67,5 ✕ š 67,5 ✕ h 6,5 cm
Signatura: PD Biasi
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
optický reliéf, kombinovaná technika, plastové pásky
v 103 ✕ š 103 cm
Signatura: na rubu Alberto Biasi 1988 a autorská razítka
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
optický objekt, akryl, textilní pásky
v 114 ✕ š 114 cm
Signatura: na rubu 2× Alberto Biasi / 1965 - 1970, 4× autorské razítko
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
akryl, plátno, textilní pásky
v 100 ✕ š 88,5 ✕ h 5 cm
Signatura: na rubu Alberto Biasi 2001
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
opticko-kinetický reliéf
v 150 ✕ š 100 ✕ h 8 cm
Signatura: na rubu 2 x Alberto Biasi / 2012, autorské razíko s č. OC 838
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
opticko-kinetický reliéf, asambláž, textilní pásky,
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Alberto Biasi 1974
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
59 x 59 cm