1890–1957
litografie
34 x 39 cm
Signatura: PD A J Alex, A. J. Alex 32. v tisku
30 x lept 357/400
16 x 15,5 / 18 x 13
Signatura: A J Alex v příloze pod popisem, 30 x PD autorské slepotiskové razítko
lept 36/65
25 x 32,5 cm
Signatura: PD A. J. Alex
31,5 x 44 cm
Signatura: PD Adolf Alex Jelínek
lept 36/65
23,5 x 25 cm
Signatura: PD A. J. Alex
barevný lept, mezzotinta
23 x 24 cm
Signatura: PD A. J. Alex
barevný lept, mezzotinta
23 x 24 cm
Signatura: PD A. J. Alex
olej, plátno
80,5 x 65 cm
Signatura: PD A. J. Alex 42
barevný lept, mezzotinta
23 x 24 cm
Signatura: PD A. J. Alex
olej, plátno
80,5 x 65 cm
Signatura: PD A. J. Alex 42
olej, plátno
80,5 x 65 cm
Signatura: PD A. J. Alex 42
17 x 24,5 cm
Signatura: PD A. J. Alex, LD slepotiskové razítko