1890–1957
barevný lept, mezzotinta
23 x 24 cm
Signatura: PD A. J. Alex
barevný lept, mezzotinta
23 x 24 cm
Signatura: PD A. J. Alex
olej, plátno
80,5 x 65 cm
Signatura: PD A. J. Alex 42
barevný lept, mezzotinta
23 x 24 cm
Signatura: PD A. J. Alex
olej, plátno
80,5 x 65 cm
Signatura: PD A. J. Alex 42
olej, plátno
80,5 x 65 cm
Signatura: PD A. J. Alex 42
17 x 24,5 cm
Signatura: PD A. J. Alex, LD slepotiskové razítko
16,5 x 12 cm
Signatura: A. J. Alex