1879–1949
5
112 %
460 000 Kč
olej, plátno
v 38,5 ✕ š 55,5 cm
Signatura: LD Othon Friesz
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kolem 1909
akvarel, tempera, kvaš, karton
61 x 46 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej na plátně
46 x 55 cm
Signatura: sign. LD E Othon Friesz, vzadu autorem Nu 1944 EOF
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |