Vlnění

Kód položky: 34837

olej, plátno

71 x 81 cm

Signatura: sign. vzadu V. Boštík 1980

vystaveno na výstavě Václav Boštík 1913 .. 2005, GHMP, Praha 2010 - 2011, literatura: Václav Boštík, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha 2011, reprodukováno v katalogu k výstavě v GHMP, v exilovém časopisu Revue K (vydával Jiří Kolář, Paříž)

Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč