olej, plátno
71 x 81 cmSignatura: sign. vzadu V. Boštík 1980
vystaveno na výstavě Václav Boštík 1913 .. 2005, GHMP, Praha 2010 - 2011, literatura: Václav Boštík, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha 2011, reprodukováno v katalogu k výstavě v GHMP, v exilovém časopisu Revue K (vydával Jiří Kolář, Paříž)
Vyvolávací cena: | 2 200 000 Kč |