Velmi cudná potvora s dečkou pana Mondriana

Kód položky: 34806

olej, písky, plátno

85 x 67 cm

Signatura: sign. LD JN 66

na blind rámu popis autorem, na rubu nedokončený obraz, provenience: Galerie Tutsch

Vyvolávací cena: 75 000 Kč