1933/51
olej, plátno
66 x 66 cm ( 26,5 x 26,5 inch. )Signatura: sign. LD Kupka
zakoupeno z pozůstalosti Eugénie Kupkové, vystaveno na výstavě Modigliani/Kupka, Obecní dům v Praze 2011, č. str. 30, reprodukováno v monografii František Kupka od Ludmily Vachtové, str. 165, č.k. 295, Odeon 1968, na rubu etiketa - Vystaveno CHICAGO USA, 155 east ontario st. CHICAGO 11, zakoupeno CHRISTIES New York 2. 5. 2005
Vyvolávací cena: | 12 000 000 Kč |