Tajemství (Pootevřené dveře)

Kód položky: 34839

olej, plátno

63 x 42,5 cm

Signatura: značeno na rubu plátna PN J. K.

na rubu popis autorem a číslo soupisu DJK 0666, z majetku rodiny autora, vystaveno Dům umění města Brna 1992, Severomoravská galerie výtv. umění Ostrava 1992, Museum Bochum 1992, Státní galerie výtv. umění v Chebu 1992, Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě

Vyvolávací cena: 150 000 Kč