Sklenice plná nepokoje VI

Kód položky: 34795

olej, email, plátno

70 x 50 cm

Signatura: sign. PD Medek 66

na rubu přípis autorem M. Medek, Duben - Červen 66, dále nečitelné razítko z výstavy, soukromá sbírka Praha, vystaveno galerie Moderna Praha, 2012

Vyvolávací cena: 650 000 Kč