olej, plátno
83 x 125 cmSignatura: sign. PD Toyen 55
soukromá sbírka Praha, reprodukováno v monografii Toyen od Karla Srpa, vydala GhmP, č. kat. 296, str. 220, na rubu štítek z výstavy Moderna Museet Stockholm, Toyen 24/8 - 6/10 1955, na blind rámu popis autorkou, vystaveno na výstavě Toyen v Moderna Museet
Vyvolávací cena: | 4 200 000 Kč |