Oznámení II

Kód položky: 34823

olej, plátno

130 x 50 cm

Signatura: sign. na rubu Jiří Balcar

na rubu popis autorem, na blind rámu sběratelské razítko, sbírka Anny Fárové, vystaveno Dům u Kamenného zvonu, GHMP Praha, 1988

Vyvolávací cena: 220 000 Kč