Mirek

Kód položky: 34799

olej, plátno

102 x 86 cm

Signatura: sign. na rubu Slavík

soukromá sbírka Praha, na rubu autorovo věnování, reprodukováno v monografii Otakar Slavík od Jana Rouse, vydal Gallery 2009, str. 32

Vyvolávací cena: 350 000 Kč