Krásná země (Terre payssage)

Kód položky: 34824

olej, plátno

60 x 73 cm

Signatura: sign. PD Šíma

na rubu nečitelné razítko, vystaveno v Galerii Thessa Herold, Paříž

Vyvolávací cena: 2 300 000 Kč