lavírovaná malba kvaší, tušová kresba, ruční papír
Signatura: sign. DU J. Šíma 60
provenience: Galerie Di Meo, Paříž, vystaveno na výstavě Galerie Di Meo, Paříž, 1992, na výstavě Galerie De Navarre, Paříž, 1992