Kapky světla

Kód položky: 34841

lavírovaná malba kvaší, tušová kresba, ruční papír

50 x 32,5 cm

Signatura: sign. DU J. Šíma 60

provenience: Galerie Di Meo, Paříž, vystaveno na výstavě Galerie Di Meo, Paříž, 1992, na výstavě Galerie De Navarre, Paříž, 1992

Vyvolávací cena: 280 000 Kč