Figura

Kód položky: 34820

1960 - 61

olej, email, vrypy, sololit, strukturální kompozice

101 x 122 cm

Signatura: sign. PN M 60 - 61

reprodukováno v monografii Mikuláš Medek, v katalogu výstavy Rudolfinum, E. Kosáková - Medková, 2002, str. 70, vystaveno na souborné výstavě Mikuláš Medek, Rudolfinum, Praha, 25.4. - 18.8.2002, soukromá sbírka Praha

Vyvolávací cena: 2 100 000 Kč