6 |

Václavák

Kód položky: 39067

2009

akryl, plátno

200 x 140 cm

Signatura: sign. Sedlecký 2009 na rubu

Vystaveno: STAFF, Prinz Prager Gallery, 2010, Praha

Vyvolávací cena: 75 000 Kč

  • 4 | Petr Zhoř
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 5 | Patrik Hábl
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 7 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 8 | Martin Mainer
    Vyvolávací cena: 370 000 Kč
  • 9 | Jiří Petrbok
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 10 | Ivan Pinkava
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 11 | Jakub Hošek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 12 | Lucia Tallová
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 13 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 14 | Vladimír Véla
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 15 | Laďa Gažiová
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 16 | Michal Nesázal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč