Václavák

Kód položky: 39067

2009

akryl, plátno

200 x 140 cm

Signatura: sign. Sedlecký 2009 na rubu

Vystaveno: STAFF, Prinz Prager Gallery, 2010, Praha

Vyvolávací cena: 75 000 Kč