9 |

Totem - Scherman

Kód položky: 39086

akryl. plátno

205 x 17,5 cm

Signatura: sign. PN Petrbok

Vyvolávací cena: 60 000 Kč

  • 7 | Adam Štech
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 8 | Martin Mainer
    Vyvolávací cena: 370 000 Kč
  • 10 | Ivan Pinkava
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 11 | Jakub Hošek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 12 | Lucia Tallová
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 13 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 14 | Vladimír Véla
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 15 | Laďa Gažiová
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 16 | Michal Nesázal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 17 | Ondřej Basjuk
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 18 | Tomáš Císařovský
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 19 | Antonín Střížek
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč