17 |

Stone

Kód položky: 39077

2014

akryl, plátno

80 x 100 cm

Signatura: sign. Basjuk 14 na rubu

Vystaveno: Česko německé symposium Šumava / Böhmerwald, Kvilda, 2014

Vyvolávací cena: 35 000 Kč