24 |

Schody

Kód položky: 39064

2006

akryl, olej, plátno

137 x 185 cm

Signatura: sign. 2 x Matějů Jiří 02/06 na rubu

na rubu autorem popis díla a 2 x název

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 22 | Václav Krůček
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 23 | Jan Poupě
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 25 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 26 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 27 | Miloš Cvach
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 28 | Josef Žáček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 29 | Milan Houser
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 30 | Ašot Haas
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 31 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 32 | František Matoušek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 33 | Andrej Dúbravský
    Vyvolávací cena: 115 000 Kč
  • 34 | David Böhm
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč