Schody

Kód položky: 39064

2006

akryl, olej, plátno

137 x 185 cm

Signatura: sign. 2 x Matějů Jiří 02/06 na rubu

na rubu autorem popis díla a 2 x název

Vyvolávací cena: 90 000 Kč