40 |

Rozhovor / Rudé ušatky

Kód položky: 39110

1987-88

akryl, plátno

130 x 162 cm

Signatura: sign. PD Načeradský 1987-88, Načeradský / 1987-88 na rubu na blindrámu

na rubu geometrický obraz a popis díla autorem

Vyvolávací cena: 150 000 Kč