49 |

Přenos V.

Kód položky: 39112

2003

akryl, plátno

130 x 140 cm

Signatura: sign. na rubu Jiří David 2003

opatřeno autorským certifikátem, s podpisem autora

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

  • 47 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 48 | Evžen Šimera
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 50 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 51 | Patricie Fexová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 52 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 53 | Aleš Novák
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 54 | Jan Vytiska
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč