44 |

Podle Blažíčka / z cyklu Krajiny

Kód položky: 39069

2006

akryl, plátno

155 x 235 cm

Signatura: sign. Petr Pastrňák 2006 na rubu

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč