50 |

Pláž

Kód položky: 39099

2006

olej, plátno

70 x 100 cm

Signatura: sign. Malina 2006 na rubu

opatřeno autorským certifikátem, s podpisem autora

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 48 | Evžen Šimera
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 49 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 51 | Patricie Fexová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 52 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 53 | Aleš Novák
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 54 | Jan Vytiska
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč