Oko B.P.

Kód položky: 39113

2008

akryl, plátno, dřevěná deska

135 cm průměr

Signatura: sign. na rubu Patricie Fexová Oko B. P. 2008

na rubu štítek s popisem,
opatřeno autorským certifikátem, s podpisem autora

Vyvolávací cena: 45 000 Kč