51 |

Oko B.P.

Kód položky: 39113

2008

akryl, plátno, dřevěná deska

135 cm průměr

Signatura: sign. na rubu Patricie Fexová Oko B. P. 2008

na rubu štítek s popisem,
opatřeno autorským certifikátem, s podpisem autora

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 49 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 50 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 52 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 53 | Aleš Novák
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 54 | Jan Vytiska
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč