25 |

No. 34

Kód položky: 39094

2003

akryl, plátno (akrylové barvy Lascaux opatřené ochranným lakem s UV filtrem od téže firmy)

120 x 150 cm

Signatura: sign. na rubu monogramem

Vyvolávací cena: 200 000 Kč

  • 23 | Jan Poupě
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 24 | Jiří Matějů
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 26 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 27 | Miloš Cvach
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 28 | Josef Žáček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 29 | Milan Houser
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 30 | Ašot Haas
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 31 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 32 | František Matoušek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 33 | Andrej Dúbravský
    Vyvolávací cena: 115 000 Kč
  • 34 | David Böhm
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 35 | Petr Dub
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč