45 |

Monaco Fix

Kód položky: 39062

akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno

145 x 200

Signatura: sign. 2 x dokoupil na rubu

na rubu název a datace autorem

Vyvolávací cena: 800 000 Kč

  • 43 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 44 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 46 | Jan Kovářík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 47 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 48 | Evžen Šimera
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 49 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 50 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 51 | Patricie Fexová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 52 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 53 | Aleš Novák
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 54 | Jan Vytiska
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč