Monaco Fix

Kód položky: 39062

akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno

145 x 200

Signatura: sign. 2 x dokoupil na rubu

na rubu název a datace autorem

Vyvolávací cena: 800 000 Kč