54 |

Mladej mazal a slepá bába

Kód položky: 39097

2014

olej, akryl, plátno

140 x 200 cm

Signatura: sign. Jan Vytiska 2014 na rubu

Vyvolávací cena: 55 000 Kč

  • 52 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 53 | Aleš Novák
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč