14 |

Malé stahování I.

Kód položky: 39081

2012

kombinovaná technika, plátno

60 x 50 cm

Signatura: sign. Vladimír Véla 2012 a Véla 2012 na rubu

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 35 000 Kč