48 |

Krychle a kvádr

Kód položky: 39068

2010

akryl, stékaná barva, plátno

190 x 270 cm

Signatura: sign. Šimera 2010 na rubu

opatřeno autorským certifikátem, s podpisem autora
Vystaveno: Česká malba generace nultých let 21. století Wannieck Gallery (2011–2012)

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 46 | Jan Kovářík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 47 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 49 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 50 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 51 | Patricie Fexová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 52 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 53 | Aleš Novák
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 54 | Jan Vytiska
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč