Electra Blue - z cyklu Hyperhybridy / Porn Star Selection

Kód položky: 39089

2013

akryl, syntetické laky, plátno, dřevo

120 cm průměr

Signatura: sign. Petr Dub 2013 na rubu

Vystaveno: L’espace de l’espace: Beyond the Abstract and the Concrete, Kunstfabrik HB55, Berlin, Germany (2014), Jamis Vu, Galeria Sztuki Wozownia, Toruň, Polsko (2013), Rehabilitace v podmínkách mimosoudního vyrovnání spotřebitelských sporů, Galerie Kvalitář, Praha (2013)

Vyvolávací cena: 70 000 Kč