Břemeno nad 15 kg

Kód položky: 39111

komb. technika, olej, tempera, písky, deska, pletivo

123 x 111 cm

Signatura: sign. PU M. Rittstein 79, na rubu M. Rittstein 1979

Reprodukováno: České ateliéry, Art CZ, 2005, str. 208, barevné foto

Vyvolávací cena: 350 000 Kč