Bez názvu

Kód položky: 39084

skleněné korálky, plátno

110 x 140 cm

Signatura: neznačeno

Vytaveno: LYRIC, Prinz Prager Gallery, Praha, 2009

Vyvolávací cena: 75 000 Kč