47 |

Bez názvu

Kód položky: 39084

skleněné korálky, plátno

110 x 140 cm

Signatura: neznačeno

Vytaveno: LYRIC, Prinz Prager Gallery, Praha, 2009

Vyvolávací cena: 75 000 Kč

  • 45 | Jiří Georg Dokoupil
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 46 | Jan Kovářík
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 48 | Evžen Šimera
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 49 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 50 | Petr Malina
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 51 | Patricie Fexová
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 52 | Vít Soukup
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 53 | Aleš Novák
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 54 | Jan Vytiska
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč