29 |

Bez názvu

Kód položky: 39093

2011

barvený nitrocelulózový lak, akryl, plátno

150 x 150 cm

Signatura: sign. M. Houser 2011 na rubu

vystaveno: Geometrické polia, Kasárně Kulturpark, Košice (2014), Celolesk, Galerie Aspekt, Brno (2013)

Vyvolávací cena: 140 000 Kč